ТОВ "Інтерполітекс" було засновано в 2008 році перед яким було поставлене завдання створити високотехнологічне, високорентабельне на базі іноваційних технологій виробництво поліпропіленових фібрільованих ниток та поліпропіленового шпагату з досить широким асортиментом його  використання.

Для цього було закуплене найсучасніше технологічне, лабораторне, пакувальне обладнання провідних фірм з Італії та Німеччини.

Сьогодні ТОВ "Інтерполітекс" випускає широкий асортимент продукції, яка успішно використовується для тюковання сіна та соломи, тепличному господарстві для підвіски овочів, при вирощуванні хмелю та інших пакувальних цілей.

Високу якість продукції тримаємо за рахунок багатостадійного контролю над технологічними процесами, а також не використовуючи вторинну сировину. Технологічне обладнання дає можливість випускати любий текс, колір та вагу продукції. ТОВ "Інтерполітекс" являється учасником багатьох виставок, де за високу якість продукції відзначено дипломами. Продукція сертифікована ISO 9001:2018.

 

ТОВ "Інтерполітекс" – ваш надійний друг, товариш та партнер в світі поліпропіленового шпагату.